وبلاگ دانشجویان حسابداری ورودی 88

تصویری : تدریس عادل فردوسی‌پور در

 

 دانشگاه صنعتی شریف

 عادل فردوسی پور مجری برنامه پر طرفدار نود رو که معرف حضورشون هستید، در دانشگاه صنعتی

شریف زبان تخصصی صنایع را تدریس می کند.

عادل فردوسی پور 

 

عادل فردوسی پور

 

عادل فردوسی پور

 

+ نوشته شده در  سه شنبه چهارم خرداد ۱۳۸۹ساعت 23:20  توسط سعیده  | 

خلیج همیشه فارس

سلام دوستان خوبم - مطمئنا  شما هم مثل من از شنیدن واژه ی خلیج عربی خونتون به جوش میاد . ولی چیکار کنیم که کار زیادی از دستمون  بر  نمیاد - چند روز پیش در مسابقه تیم سپاهان شاهد وجود بنر بزرگی با نام خلیج عربی در ورزشگاه بودیم - مسئولین فوتبال اصفهان در اقدامی مشابه بنر بزرگی  که روی آن نوشته شده بود *** خلیج همیشه فارس *** رو در ورزشگاه نصب کردن ( طی بازی ذوب اهن با الاتحاد ) ولی ناظر بازی با مشاهده بنر مانع از شروع مسابقه شد ! وقتی بنر پایین کشیده شد ناظر هم اجازه شرع بازی رو صادر کرد -  

آخه ما ایرانی ها اینقد خوار شدیم ؟ خلیجی که هزاران ساله اسمش خلیج فارسه رو به راحتی میکنن خلیج عرب بدون هیچ گونه واکنشی از طرف ما به ظاهر ایرانیا . روی جزایر سه گانه ادعا میکنن که مال ماست بازم هیچی نمیگیم - از ورود ذائر ایرانی به عربستان تا حد امکان خودداری میکنن و اگه نکنن با بدترین شکل باهاشون برخورد میکنن و اگه همین جوری پیش بره چهار روز دیگه باید اسم ایران میزارن عربستان ۲ و تهرانم میشه جده ۲ !!! 

+ نوشته شده در  سه شنبه چهاردهم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 17:30  توسط فاطمه  | 

منم به نویسندگان این وبلاگ پیوستمگفتم یه معما بنویسم ببینم در این ورودی های حسابداری ۸۸ کی از همه مخ تره  اما بعید میدونم کسی بتونه بگه!!

يک زن روستائي يک سبد تخم مرغ به ميدان مي برد که بفروشد. هنوز هيچ نفروخته بود که پاي اسب يک سوار به سبد تخم مرغ زن خورد و بيشتر تخم مرغ ها شکست. اسب سوار از زن روستائي پوزش خواست و حاضر شد پول همه آنها را بپردازد.

اسب سوار: مادر جان چند تا تخم مرغ داشتي؟

زن روستائي: نمي دانم ! ، اما وقتي آنها را دوتا دوتا بر ميداشتم يکي باقي مي ماند ، وقتي سه تا سه تا بر ميداشتم يکي باقي مي ماند ، وقتي چهارتا چهارتا بر ميداشتم يکي باقي مي ماند ، وقتي پنج تا پنج تا بر ميداشتم يکي باقي مي ماند ، وقتي شش تا شش تا بر ميداشتم يکي باقي مي ماند ، اما وقتيکه هفت تا هفت تا بر ميداشتم هيچي باقي نمي ماند.

اسب سوار حساب کرد و پول تخم مرغ هاي زن روستائي را داد.

سوال: کمترين تعداد تخم مرغي که زن روستائي ميتوانست در سبد داشته باشد چند تا بود؟

دوستان جواب معما یک عدد است و آن عدد رمز این مطلب است و برای اینکه ادامه مطلب را ببینید باید رمز را بزنید و جایزه برنده هم در ادامه ذکر شده


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه یازدهم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 0:1  توسط فاطمه  |